www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION
Úvod Logo
Čeština pro X-Wing Alliance je ke stažení TADY.
(Bannery pro tuto stránku naleznete zde.)

ČEŠTINA DO XWA
2007-09-09
 • NOVÝ OUTRIDER
  DTMův druhý příspěvek projektu XWA Upgrade je Corellian Transport YT-2400 "Outrider". Tento stroj všichni známe z románu/komixu/hry Shadows of the Empire. Nový OPT soubor má samozřejmě vlastní kokpit a exterior verzi. Novinku si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  YT-2400 OutriderYT-2400 Outrider
 • NOVÝ RAZOR FIGHTER
  Dalším přepracovaným souborem je Razor Fighter od L.D. Khatgara. Tento nový tvůrce OPT souborů odvedl skvělou práci. Razor má nyní vlastní exterior a nádherný kokpit. Nový OPT si stáhněte z L.D. Khatgarovy sekce na stránce Darksaber's X-Wing Station.
  Na této stránce také naleznete novou verzi lodě Firespray (Slave 1), která konečně dostala nový kokpit a exterior. Autory jsou Master Qui-Gon and Marco Antonio Malheiros.

  T-WingT-Wing

 • PREDATOR STAR DESTROYER
  Generat Trageton dokončil další ze svých Star destroyerů. Predator byl první řadově vyráběným křižníkem a tvořil hlavní páteř královské flotily. Se svou délkou dva kilometry Predator lehce překonal své blízké příbuzné - křižníky třídy Imperator I a II - jak velikostí, tak silou. Novou loď si stáhněte ze stránky Vince T's X-Wing HQ.

  Predator-Class Battlecruiser

 • 2007-06-25
 • NOVÝ SKIPRAY BLASTBOAT
  Naše nejoblíbenější hra může od nynějška vypadat zase o trochu lépe. Tentorkát je to díky Marcu Antonio Malheiros, který dokončil novou verzi Skipray Blastboatu. Marco odvedl skvělou práci a má naší velkou vděčnost. Nový Skipray si můžete stáhnout ze stránky Darksaber's X-Wing Station.

  Skipray Blastboat

 • 2007-06-14
 • NOVÝ ACCLAMATOR
  Nová verze známéno křižníku Acclamator-Class Troopship je ke stažení na stránkách MTD Industries. Starší verze, kterou vytvořil DTM, byla nahrazena novou, kterou má na svědomí Berruga. To jenom dokazuje, že Berruga je v současnosti jedním z nejaktivnějších a nejlepších tvůrců OPT souborů. Doufám, že tuto novou loď brzy uvidíme v nějaké misi (Stále například čekáme na DTMův Clone Wars shipset.). Novinku si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  Acclamator
 • ALLIED NYNÍ FREEWARE
  Troy Dangerfield se konečně rozhodl udělet ze svého editoru misí Allied freeware! Tato nová verze 1.573 je stejná jako původní registrovaná, akorát má odstraněn registrační kód. Je to skvělá zpráva pro celou XWA komunitu a doufám, že se to brzo projeví řadou nových misí/kampaní pro XWA. Pro další informace navštivte stránku Troy Dangerfield's X-Wing Series Editors site.

  Allied

 • 2007-04-30
 • R-22 SPEARHEAD
  Nejnovějším OPT souborem z dílny MTD Industries je R-22 Spearhead. R-22 je rychlá stíhačka, která měla plnit podobnou úlohu jako starší Delta-7 nebo Eta-2 Actis. Rebelové začali tento stroj testovat krátce před Bitvou o Yavin a brzy mu dali přezdívku "A-wing". Nový R-22 má vlastní exterior i kokpit. OPT soubor si stáhněte ze stránky MTD Industries.

  R-22 Spearhead
 • NOVÝ CARRACK CRUISER A LANCER FRIGATE
  Přestože na stánkách XWA Upgrade není žádná novinka od začátku roku, na stránce "downloads" jsou ke stažení dvě novinky. První je nová verze Lancer Frigate od Axinguse, která se stala oficialním modelem XWAUP projektu a dostala modrá okna a LOD model. Druhou novinkou je Carrack Cruiser od Generala Ramose, který byl ostatními členy týmu převeden do XWA. Tento OPT soubor už dříve vydán jako součást shipsetu Battle of Coruscant. O obou novinkách se jistě brzy dočteme i na hlavní stránce. Navštivte XWA Upgrade site.

  Carrack CruiserLancer Frigate
 • BATTLE OVER CORUSCANT SHIPSET A VALIANT CRUISER
  General Trageton konečně vydal stůj dlouho očekávány Battle Over Coruscant Shipset. Tento shipset obsahuje pouze jednu misi, ale také mnoho nových OPT souborů a nějaké zvuky. General Trageton dále dokončil nový křížník Valiant Cruiser, který představuje mix mezi designem Acclamatoru a Venatora. Pro další informace o tomto OPT souboru a novém shipsetu navštivte stánku Vince T's X-Wing HQ.

  Battle Over Coruscant Shipset Valiant Cruiser

 • STARŠÍ NOVINKY:   2007   2006   2005   2004   2003

  X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
  X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
  © LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

  Design stránek Michal 2003.