www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION
X-Wing Collector Series Logo
ÚVOD

V této kolekci oceněných her můžeš ovládat nejlepší vesmírné stíhačky ze světa Hvězdných Válek. Hry X-Wing a TIE Fighter byly vylepšeny, aby přinesly dosud nejrealističtější a omračující vzhled a byly vyladěny pro běh na nejnovějších systémech (Windows 95/98).
Můžeš létat jako začátečník, středně pokročilý nebo pokročilý a cítit se jako by ses skutečně stal součástí dobrodružství - s autentickou filmovou hudbou, realistickými zvukovými efekty a doprovodnými filmečky.

POPIS

V roce 1998 se konečně splnila přání řady fanoušků série. Staré pecky X-Wing a TIE Fighter (obě v Collector vydání) byly přepracovány do modernějšího kabátku a vypuštěny na vánoční trh. Nová kolekce dostala název X-Wing Collector Series a obsahuje X-Wing, TIE Fighter a speciální omezenou verzi X-Wing vs. TIE Fighter.
Hry byly předělány pro systémy s Windows 95/98 a mají stejný engine jako X-Wing vs. TIE Fighter (rozlišení 640 x 480, 3D akcelerace ...). Předělána také byla většina různých menu apod. Totally Games chtěli původně vylepšit také animace v obou hrách, ale nakonec z toho sešlo. Jediné změněné animace jsou úvodní intro X-Wingu, které bylo doplněno o pár záběrů (ale "zostření" starých záběrů vypadá opravdu špatně) a několik animací v X-Wingu. TIE Fighter zůstal bez větších změn. Poslední část kolekce s názvem X-Wing vs. TIE Fighter Flight School je jen jakési demo této hry a obsahuje pouze 14 misí.

PŘEDNÍ OBAL
ZADNÍ OBAL
X-Wing Collector Series Front Cover
X-Wing Collector Series Back Cover

SCREENSHOTY Z X-WINGU

SCREENSHOTY Z TIE FIGHTERA

X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
© LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

Design stránek Michal 2003.