Czech X-Wing Series Site - Odkazy
 www.xwaupgrade.com
 www.xwlegacy.net
ENGLISH VERSION
Odkazy Logo
ZÁKLADNÍ STRÁNKY PRO FANOUŠKY

X-Wing Alliance Upgrade - Nejlepší stránka pro všechny majitele a fanoušky hry XWA a celé série. Je zde ke stažení řada vylepšených modelů, které vypadají prostě neuvěřitelně! Tuto stránku musí navštívit všichni vlastníci hry. Je zde také velmi rozsáhlé fórum, kde se setkávají fanoušci série z celého světa.

X-Wing Legacy - Legendární stránka o celé sérii. Dnes už bohužel není tak často aktualizována jako před lety, škoda. Na stránce je také stále fungující fórum, ale to na XWA Upgrade je lepší.

EDITORY A DALŠÍ PROGRAMY

Troy Dangerfield's Editor Page - Nejlepší editory misí pro XWA (AlliED), XvT (XvTED) a X-Wing (X-ED). Poslední dva zcela zadarmo a AlliED jako omezenou sharewarovou verzi.

XvT Technologies - Stránka Jedi Huntera nabízí řadu programů pro vytváření a editaci OPT souborů jako OPTech, Opt2prj a Opt Enhancer.

BiosBoys Blaster Shop - Ke stažení program Opt Viewer Dx pro prohlížení OPT souborů a brzy nový OPT editor.

Darksaber's X-Wing Station - Nejlepší stránka pro fanoušky X-Wing série nabízí ke stažení velké množství různých programů pro editaci snad všeho v XWA, ale i ostatních hrách.

Defiant's Flying Temple - Ke stažení program X-Wing Install System (XIS) pro instalaci XMOD souborů.

NOVÉ LODĚ (OPT), MISE A DALŠÍ

Darksaber's X-Wing Station - Nejlepší stránka s řadou nových lodí (E-Wing, K-Wing, lodě z Episody I, různé TIE stíhačky, přepracované OPT soubory pro všechny základní stíhačky z XWA včetně fantastického X-Wingu a mnoho dalších), ale také řada přehledných návodů pro editaci.

MTD Industries - Skvělá stránka s řadou nových lodí, hlavně z Epizody II a III. Autor také pracuje na shipsetu z období Války Klonů.

Abolisher's Mission Command Outpost - Stránka nabízející nejlepší mise pro XWA a nejlepší novou (a velmi dlouhou) kampaň o rodině Ashgardů, mise nad povrchem planet!!!, řadu kokpitů a vylepšených OPT souborů, autor je také spolutvůrcem shipsetu Battle of Yavin. (Moje nejoblíbenější stránka - jestli chcete vědět proč, koukněte se do Staff sekce )

TIE Fighter Total Conversion - Projekt zaměřený na převedení hry TIE Fighter do prostředí hry X-Wing Alliance. Splněný sen všech fanoušků série.

Vince T's X-Wing HQ - Mnoho nových OPT souborů (lodě, povrchy planet, Imperiální hangár a vylepšený Toscan Fighter) a velký Blue Phantom projekt od talentovaného Genarala Tragetona.

XWA Expansion Guide - Velmi dobrá stránka s řadou nových lodí (fantastické obří mateřské lodě) a radami pro editaci XWA.

X-Wing Alliance Version Intégrale - Francouzská stránka s impozantním projektem, který vytváří shipsety popisující všechny epizody Hvězdných válek (zatím pouze ve francoužštině, ale už se pracuje na anglickém překladu).

SaxSoft Productions - Stránka, kde si můžete stáhnout 2 fantastické OPT soubory: E-Wing and "Tandem-X" X-Wing.

A Dark Prophecy Campaign - mod pro XWA. Autoři slibují 50 misí, nové zvuky, animace, 15 nových lodí, povrchy planet a další věci. Mnoho nových lodí ke stažení.

Episode I Shipset - Jak název napovídá shipset podle Epizody I (pěkný hlavně po technické stránce, mise nic moc).

New Jedi Order Project - Projekt vytvářející shipset podle románů ze světa Hvězdných Válek New Jedi Order.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY

LucasArts - Oficiální stránky tvůrce (spíše vydavatele) X-Wing série a dalších her ze světa Hvězdných Válek.

Totally Games - Stránky tvůrců série X-Wing.

BANNERY

Pokud na svých stránkách chcete mít odkaz na mou stránku, připravil sem pro vás 2 bannery.

Nebo můžete nakopírovat tento text do svého HTML kódu:


pro větší banner nebo


pro menší banner.

X-Wing™, Imperial Pursuit™, B-Wing™, X-Wing Collector's CD-ROM™, TIE Fighter™, Defender of the Empire™, TIE Fighter Collector's CD-ROM™,
X-wing vs. TIE Fighter™, Balance of Power™, X-Wing Collector Series™, X-Wing Alliance™ a X-Wing Trilogy™ jsou registrované obchodní značky firmy
© LucasArts Entertainment Company LLC. © Lucasfilm Ltd. & TM.

Design stránek Michal 2003.